Category: Aktualności

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm
z naszego regionu. Jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.

RECEPTA NA BIZNES ! Dotacje na założenie firmy do 38650 zł

Jeżeli: masz 18 – 29 lat, zamieszkujesz lub uczysz się w województwie łódzkim (poza Łodzią), jesteś osobą bezrobotną niezarejestrowaną w Urzędzie Pracy lub bierną zawodowo (sprawdź definicję), utraciłeś/-aś pracę po 1 marca 2020 roku, to masz szansę na wzięcie udziału w projekcie „Recepta na biznes”.

#ZOSTANWPOLSCE

W tym trudnym dla polskich firm czasie Warszawska Izba Gospodarcza stworzyła projekt Zostań w Polsce. Jest to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców – zachęcająca do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Pomoc na start dla grup producentów – wnioski tylko do końca maja

Pomoc na start dla grup producentów – wnioski tylko do końca maja

Jeszcze tylko do 31 maja Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”. Pomoc, jaką mogą otrzymać rolnicy decydujący się na wspólne działanie, wynosi nawet 100 tys. euro rocznie.

„Załóż firmę z dotacją – Fundusze Europejskie na start”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym webinarium.

COPmeetings

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza na indywidualne wideokonsultacje, telespotkania, spotkania online oraz specjalistyczne porady na czacie związane z ogłaszanymi konkursami o uzyskanie dotacji.

„Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym webinarium.

Ruszyła Regio Strefa 2021.

Strefa RozwoYou 2 to druga edycja projektu skierowanego do takiego przedsiębiorcy jak Ty! Uzyskaj do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe – szkolenia, studia podyplomowe i doradztwo.

ŁSSE WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW RÓWNIEŻ W CZASIE EPIDEMII

łsse logo

Najnowsza inicjatywa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pn. „Strefa Wsparcia” to kompleksowy program stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy zastanawiają się jak funkcjonować w czasach kryzysu wywołanego przez CoVid-19.

NABÓR DO STARTUP SPARK BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Startup Spark Dark test

Ogłoszono kolejny nabór do Startup Spark: Change the future   Szczegóły w linku poniżej:   https://link.freshmail.mx/p/zymjt4lpuz/mku4ctloew    

Skip to content