Category: Aktualności

Webinarium pn. „Instrument STEP – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności”

Zapytaj o fundusze europejskie

Celem webinarium, które odbędzie się będzie 27 października 2022 roku jest zapoznanie uczestników z instrumentem STEP oferującym wsparcie w zakresie innowacyjności.

AKADEMIA MENADŻERA INNOWACJI – V EDYCJA

Akademia Menadżera Innowacji

Akademia to kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpraca z wybranym doradcą, Celem programu jest zbudowanie w firmie zespołu, który będzie skutecznie działał na rzecz jej rozwoju poprzez innowacje. Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji,  zwiększenie konkurencyjności i wzrost rentowności firmy.

Uzyskaj finansowe wsparcie do szkoleń 80% – nabór 01.07.2022

szkolenia-2022

1 lipca 2022 r. (piątek) o godz. 08:00 w woj. łódzkim ruszy kolejny nabór wniosków na  szkolenia dofinansowane do 80% z funduszy UE.

Ogólnopolski projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”

Kompetentni pracownicy sektora budowlanego

Informujemy, że Dolnośląska  Agencja Rozwoju Regionalnego S. A., Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląscy Pracodawcy realizują ogólnopolski projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”. Wsparcie w projekcie polega na refundacji do 80% kosztów szkoleń zgodnych z Rekomendacjami Sektorowej Rady ds. kompetencji w Budownictwie.

Mobilny Punkt Informacyjny w Zduńskiej Woli

MPI

Z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego dnia 9 maja br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zduńskiej Woli (ul. Szadkowska 6c) w godzinach 11:30-14:00 zostanie zorganizowany Mobilny Punkt Informacyjny na temat funduszy Unii Europejskiej oraz Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”. Celem webinarium jest zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji.

Projekt „Nowy Start”

Weź udział w projekcie, w którym małe firmy dowiedzą się JAK PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ I ZWIĘKSZYĆ ZYSKI FIRMY

Firma FORCONCEPT realizuje projekt „Nowy Start” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Projekt ma celu wsparcie biznesowo-prawne małych firm.
W ramach projektu przedsiębiorcy uzyskują 100% dofinansowania na szkolenia biznesowe 24- 80h oraz pakiet doradztwa indywidualnego w wymiarze 20-25h na osobę.

„Dotacja na własny biznes” – możliwości ubiegania się o wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z dostępnych programów.

Zapytaj o fundusze europejskie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 16 lutego 2022 r. w godz. 11:00 – 12:00.

III NABÓR do projektu SWO

PARP

Od 8 grudnia 2021 r. od godz. 12.00 do 31 stycznia 2022 r., do godz. 12.00 rozpoczyna się rekrutacja do projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konsultacje społeczne nowego programu „Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027”

Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027

Już 4 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 odbędzie się specjalne spotkanie w formule on-line dedykowane przedsiębiorcom z naszego regionu.

Skip to content