Category: Aktualności

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

nagroda BIZNES NA PLUS 2023

W dniach 12-14 czerwca 2023 roku odbędzie XVI edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2023”, w ramach którego organizowana jest Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „SMART na START – Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw”

Zapytaj o fundusze europejskie

Celem webinarium jest przedstawienie informacji o programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, w tym o konkursie ogłoszonym w ramach Ścieżki SMART. Najbliższe spotkanie online odbędzie się 18 maja 2023 roku.

Webinarium pn. „Mój prąd – dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych”

Zapytaj o fundusze europejskie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Mój prąd – dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych”, które odbędzie się 19 stycznia 2023 roku.

XV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji

LOGO EFG

Forum to coroczne, międzynarodowe spotkanie koncentrujące przedsiębiorców i ekspertów. Znakomici goście, wybitni prelegenci, przedstawiciele największych polskich firm. Forum to miejsce, gdzie zawrzesz nowe, wartościowe znajomości, zobaczysz, jak jeszcze można prowadzić biznes, odkryjesz możliwości finansowania swoich pomysłów.

Do 30 grudnia 2022 r. każdy płatnik składek powinien założyć profil na PUE ZUS

Jesteś płatnikiem składek? Załóż konto na PUE ZUS.

Od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Płatnicy składek, którzy nie mają profilu na PUE ZUS, muszą go założyć do 30 grudnia 2022 r. Jeśli tego nie zrobią, ZUS sam założy im taki profil.

„System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” – już 7 listopada

makroregion4-logo-ue

7 listopada 2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się SPOTKANIE INFORMACYJNE ON-LINE – Makroregion 4 dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach”

Obywatelski monitoring funduszy europejskich – nie przegap!

monitoring-ue

Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zduńskiej Woli w ramach środków Algorytmu – 13 miejsc. Kwota dotacji wynosi  do 25 000,00 zł

Webinarium pn. „Instrument STEP – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności”

Zapytaj o fundusze europejskie

Celem webinarium, które odbędzie się będzie 27 października 2022 roku jest zapoznanie uczestników z instrumentem STEP oferującym wsparcie w zakresie innowacyjności.

AKADEMIA MENADŻERA INNOWACJI – V EDYCJA

Akademia Menadżera Innowacji

Akademia to kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpraca z wybranym doradcą, Celem programu jest zbudowanie w firmie zespołu, który będzie skutecznie działał na rzecz jej rozwoju poprzez innowacje. Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji,  zwiększenie konkurencyjności i wzrost rentowności firmy.

Skip to content