SZÓSTE SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI – INSTYTUCJE OKOŁOBIZNESOWE

DSC 0635

 

W dniu 12 grudnia w zduńskowolskim Ratuszu obyło się szóste spotkanie z przedsiębiorcami zrealizowane w ramach projektu pn. „Zduńska Wola aktywuje – promocja gospodarcza regionu”, na które Miasto otrzymało dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Ostatnie w tym roku spotkanie było okazją nie tylko do podsumowania kończącego się wraz z końcem roku projektu, ale również do przedstawienia instytucji okołobiznesowych, które na co dzień działają w najbliższej okolicy i regionie. Zaproszenie do współtworzenia spotkania przyjęli: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, Centrum Innowacji Biznesowej w Zduńskiej Woli oraz Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości.

 

Zaproszeni goście opowiedzieli o różnych formach wspierania przedsiębiorczości: od wynajmu przestrzeni biurowych, poprzez możliwości uzyskania funduszy zewnętrznych na rozwój firmy, kończąc na stałym doradztwie biznesowym.

 

Po przedstawionych prezentacjach zainteresowani mogli skorzystać z porad ekspertów podczas indywidualnych rozmów.

 

DSC 0644aDSC 0654a

DSC 0661DSC 0750

 

 

Skip to content