LAUR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROZDANY

 

Zawsze z wielkim uznaniem i szacunkiem patrzę na tych, którzy realizują swoje wizje biznesowe stwarzając jednocześnie miejsca pracy, dając zatrudnienie, dając ludziom możliwość realizacji życiowych planów tutaj u nas w Zduńskiej Woli – mówił prezydent miasta Piotr Niedźwiecki otwierając Laur Przedsiębiorczości 2017. Wydarzenie, podczas którego Miasto Zduńska Wola specjalnymi wyróżnieniami honoruje firmy, które mają największy wpływ na rozwój miasta, w tym w sposób szczególny na jego rozwój gospodarczy.

 

Wyróżnione w tym roku firmy to: Tarragona Sp. z o.o., Pretoris Sp. z o.o. oraz Piekarnia Stefański Małgorzata Stefańska-Koczur.

 

Prezydent Miasta specjalne nagrody przyznaje także organizacjom, instytucjom i osobom za szczególne osiągnięcia budujące pozytywny wizerunek miasta Zduńska Wola. Laur 2017 otrzymali: Zduńskowolski Klub Sportowy „Gatta”, Pan Ryszard Justyński i Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli.

 

Podczas gali wręczany jest również tytuł Ambasadora Zduńskiej Woli. To wyróżnienie przypada w udziale artystom związanym ze Zduńską Wolą lub pochodzącym ze Zduńskiej Woli. Artystom, którzy poprzez swoją działalność rozsławiają dobre imię miasta w kraju i za granicą. Ten tytuł trafił w tym roku do światowej sławy jazzmana Andrzeja Olejniczaka.

Doroczna gala biznesu zgromadziła w Ratuszu przedstawicieli zduńskowolskiego biznesu, szefów, prezesów i właścicieli firm działających na terenie miasta, władze samorządowe, szefów instytucji, organizacji, służb i stowarzyszeń działających w Zduńskiej Woli.

Galę prowadził Antoni Królikowski.

 

 

Szersza relacja dostępna jest pod linkiem: http://zdunskawola.pl/pl/aktualnosci/388-laur-przedsiebiorczosci-2017

 

 

 

 

Skip to content