SPOTKANIE INFORMACYJNE B+R W COP

spotkanie 26 06 2017 baner

 

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi po raz trzeci w tej perspektywie ogłasza konkurs na projekty B+R przedsiębiorstw, skierowany do firm z regionu łódzkiego, a także do konsorcjów przemysłowych z wiodącą rolą przedsiębiorstw, na którym konsultant szczegółowo omówi dokumentację konkursową, a także dodatkowo odpowie na Wasze indywidualne pytania związane z tym konkursem.

 

Głównym celem naboru jest wsparcie finansowe projektów, polegających na przeprowadzeniu łącznie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych lub jedynie eksperymentalnych prac rozwojowych (do etapu pierwszej produkcji), służących opracowaniu nowego lub znacząco udoskonalonego produktu lub procesu.

Max. wartość wydatków kwalifikowalnych projektu to 5 mln zł., a ogólna kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów to ponad 62 mln zł.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2017 roku, w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, w godz. 10.00 – 12.00.

 

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ


Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

 

Skip to content