DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 18-21 MAJA 2017

94ea69ba6d138bccade59f45aa6f86ca L

logo123

 

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do ogólnopolskiej akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), koordynowanej przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Wystarczy, że od 18 do 21 maja 2017 r. otworzysz swoją siedzibę albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką to, co oferujesz na co dzień.

Dołącz swój pomysł do prawie 1000 wydarzeń w całej Polsce. Wyróżnij się jako lider zmian. Zyskaj nowych klientów. Relacje z najciekawszych projektów będę pokazane w mediach.

DOFE to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce.

Prawie 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających w całym kraju przez cztery dni maja. Wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają wtedy drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. Ubiegłoroczna  edycja zwyciężyła w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną
w 2016 r.

Dni Otwarte skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów. Dołącz swój pomysł i stań się jednym z nich. Pokaż sąsiadom, całej Polsce to, co zrobiłeś dzięki Funduszom Europejskim!
W 2017 r. IV edycja DOFE będzie organizowana od 18 do 21 maja.

Beneficjentom, którzy „otworzą swoje projekty” zostanie zapewniona:

  • profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio,

  • funkcjonalna strona internetowa promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,

  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,

  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,

  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Wystarczy, że udostępnisz swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentujesz swoją siedzibę lub projekt w ciekawy sposób. Nie musisz organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Według odwiedzających najciekawsza w Dniach Otwartych jest możliwość zobaczenia zaplecza miejsc, do których na co dzień nie można wejść.

Potraktuj uczestnictwo w DOFE jako inwestycję. Udział w tak dużej i popularnej akcji często owocuje nawiązaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Zanim to zrobisz, odpowiedz na pytania:

  1. Czy jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich?

  2. Czy twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji? Zasady możesz sprawdzić w regulaminie.

Jeżeli odpowiedź na pytania brzmi „TAK”, gratulujemy! Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swój projekt i wygraj w plebiscycie na najciekawsze wydarzenie!
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Zgłoszenia są zbierane do 18 kwietnia.

Plebiscyt – jak to działa?

Spośród projektów zgłoszonych do DOFE wybierane są te najciekawsze. Jeśli chcesz, by o Twoim wydarzeniu mówiono w telewizji i radiu, już dziś pomyśl, jak możesz się wyróżnić!

Ogólne zasady uczestnictwa Beneficjentów Funduszy Europejskich w akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” dostępne są w regulaminie.

 

 

 

Skip to content