ODBYŁO SIĘ V POSIEDZENIE RADY GOSPODARCZEJ

aDSC 0010

 

Wczoraj przedstawiciele zduńskowolskich firm spotkali się z gościem zaproszonym przez Prezydenta Miasta – aktorem Pawłem Królikowskim, Ambasadorem Kultury Zduńskiej Woli. Paweł Królikowski uczestniczył w V posiedzeniu Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta. Stało się ono okazją do przedstawienia pomysłu na przedsięwzięcie gospodarczo-kulturalne pod nazwą „Targi Zduńskie – Targi Domowego Ciepła”.

Będzie to wydarzenie, które zrzeszy producentów, projektantów i wykonawców związanych z prężnie rozwijającą się branżą budowlaną, kluczową w województwie łódzkim. Idea „domowego ciepła” zostanie podkreślona przez szereg imprez towarzyszących: kulturalnych i warsztatowych, które wyróżnią to wydarzenie spośród innych tego typu w Polsce.

Zduńska Wola, usytuowana w samym centrum Polski, wygodnie skomunikowana siecią autostrad i dróg ekspresowych, stanowi idealny punkt na mapie imprez targowych w Polsce. Wydarzenie stanowić będzie nie tylko okazję do prezentacji i wymiany doświadczeń, ale również do wzmocnienia pozycji lokalnych producentów, którzy zapowiedzieli czynne uczestnictwo w jego realizacji. Obecność targów na stałe w kalendarzu zduńskowolskich wydarzeń może stać się również szansą dla lokalnych usługodawców, szczególnie oferujących noclegi czy wyżywienie.

Pierwszą edycja „Targów Zduńskich – Targów Domowego Ciepła” zaplanowano na grudzień tego roku. 

 

Skip to content