Biznes Mikser – rusza rekrutacja w regionie Łódzkim

Zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w organizowanym przez Województwo Łódzkie cyklu wydarzeń pod nazwą „Biznes Mikser”. Udział w Biznes Mikserze to idealna okazja do promowania oferty swojej firmy, wymiany kontaktów i wiedzy oraz rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych!

Biznes Mikser jest eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserach prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserach dostępnym na niniejszej stronie. W odpowiedzi na przesłane zgłoszenia zostaną odesłane wiadomości ze szczegółowymi informacjami dotyczące poszczególnych Biznes Mikserów (m.in. harmonogram).

Więcej informacji na stronie https://biznes.lodzkie.pl/rusza-rekrutacja-na-biznes-miksery-w-regionie-lodzkim/

Zgłoś się już dziś!

Skip to content