SZKOLENIE NT. REALIZACJI PROJEKTÓW – 30.11.2017

COP

 

Zapraszamy na szkolenie poświęcone realizacji projektów unijnych, mające na celu pomoc w prawidłowym rozliczaniu dofinansowanych wniosków. Podczas szkolenia, pracownicy merytoryczni Centrum Obsługi Przedsiębiorcy omówią najczęściej popełniane błędy i przekażą cenne wskazówki, jak postępować, by z sukcesem zakończyć projekt. Mamy nadzieję, że regularne spotkania informacyjne będą mieć realny wpływ na mniejszą liczbę poprawek w dokumentach projektowych.

 

Szkolenie odbędzie się 30 listopada 2017 roku, w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, o godz. 10.00.

 

Program szkolenia jest dostępny TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny TUTAJ.

Zapisy trwają do 28 listopada br.

Liczba miejsc jest ograniczona. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną. Dodatkowo, jeśli macie jakiekolwiek trudne kwestie, dotyczące prawidłowej realizacji projektu, uprzejmie prosimy o zgłoszenie ich w formularzu zgłoszeniowym. Prowadzący, zgodnie z programem, odniosą się do nich w trakcie trzeciej części spotkania. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

 

realizacja projektow

 

 

Skip to content