FUNDUSZE NA START TWOJEJ FIRMY

fundusze

 

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze na start Twojej firmy”, które odbędzie się 11 września 2017 r. w godz. 13:00 – 15:00 (rejestracja od godz. 12:45), Sala konferencyjna A Urzędu Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1  – I piętro.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 8 września br. do godz. 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Do skorzystania ze spotkań zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego.

Program spotkania

  1. Wsparcie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020, Instrumentów zwrotnych;

  2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich;

  3. Konsultacje indywidualne

 

Skip to content