STREFA ROZWOYOU – NOWE ROZDANIE

rozwoyou

 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. rozpoczyna zimowy nabór wniosków dla MŚP z województwa łódzkiego. Tym razem ŁSSE szykuje 2 rozdania bonów. Pierwsze uruchomienie formularza nastąpi 4 grudnia o godz. 14.00. Nabór skierowany jest do wszystkich MŚP z województwa łódzkiego. Przewidziana pula w tej rundzie to 1 000 000 zł.

 

Kolejna runda jest przeznaczona dla MŚP z łódzkiego, będących w trakcie procesów restrukturyzacyjnych (tzn. systemowych zmian majątkowych, organizacyjnych, ekonomicznych, finansowych i technicznych dostosowanych do efektywnej realizacji celów przedsiębiorstwa). Tylko zaznaczenie oświadczenia o procesie restrukturyzacji pozwoli na aplikację o bony rozwojowe w tym naborze. Równocześnie informujemy, iż MŚP które opracowały i wdrożyły plan rozwoju/plan restrukturyzacji otrzymają status „priorytet” i ich wnioski będą rozpatrywane w pierwszej kolejności. Informacja o posiadaniu przez firmę ww. dokumentu będzie weryfikowana na etapie podpisywania umowy. Termin tego naboru podamy wkrótce.

 

Dpdatkowe informacje, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie Strefa RozwoYou, dostępne są TUTAJ.

Przypominamy o konieczności odświeżenia strony (o wyznaczonej godzinie naboru) z uwagi na prawidłowe wczytanie Formularza. Równocześnie informujemy, że Formularz zamyka się automatycznie po osiągnięciu progowej kwoty 1 000 000 zł.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

LOGOTYPY KOL EFS pl

 

 

 

Skip to content