#ZOSTANWPOLSCE

W tym trudnym dla polskich firm czasie Warszawska Izba Gospodarcza stworzyła projekt Zostań w Polsce.

Jest to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców – zachęcająca do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Pierwszym etapem było uruchomienie z początkiem kwietnia strony internetowej www.zostanwpolsce.com, na której za pośrednictwem formularza http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie firmy dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować, oraz uruchomienie w mediach społecznościowych grupy #zostanwpolsce.

Następnym etapem jest budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy” – firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia.

Kolejny krok to współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie, dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy Warszawskiej Izby Gospodarczej z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

Skip to content