IV FORUM INWESTORÓW I EKSPORTERÓW 13.06.2018

fiie header

 

W imieniu Samorządu Województwa Łódzkiego oraz współorganizatorów IV Forum Inwestorów i Eksporterów, Samorządów Gmin Strykowa, Kutna i Radomska zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do wzięcia udziału w IV Forum Inwestorów i Eksporterów. W centrum Polski, w centrum Europy, które odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Dobieszków, gm. Stryków k. Łodzi.

Forum Inwestorów i Eksporterów jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym po raz czwarty, cieszącym się zainteresowaniem jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorców. W 2018 roku organizowane jest przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz gminy Stryków, Kutno, Radomsko – wiodące gminy w przyciąganiu inwestycji do regionu łódzkiego.

 Tematami wiodącymi będą zagadnienia dotyczące Konstytucji Biznesu, internacjonalizacji, wsparcia polskich firm na rynkach międzynarodowych, ustawy o wsparciu nowych inwestycji, podniesienia atrakcyjności polskich regionów, wprowadzenie standardów obsługi inwestora w samorządach, oddziaływania nowego prawa wodnego na proces inwestycyjny.

Forum ma zasięg ogólnopolski, do udziału w FIiE zostaną zaproszone delegacje reprezentujące regiony, miasta, JST, inwestorzy oraz przedstawiciele zagranicznego i krajowego biznesu.

Udział w forum dla uczestników jest bezpłatny.

W przypadku zainteresowania udziałem w IV Forum Inwestorów i Eksporterów prosimy o rejestrację on-line poprzez stronę internetową www.fiie2018.lodzkie.pl

 Tam też znajdziecie Państwo szczegółową agendę wydarzenia.

 

Skip to content