BLISKIE SPOTKANIE SZKÓŁ Z PRZEDSIĘBIORSTWAMI – MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

SPOTKA

 

Dnia 30 maja 2017 r. o godzinie 10:00 w Sali Kameralnej Zduńskowolskiego Centrum Integracji Ratusz odbędzie się czwarte z cyklu spotkań z przedsiębiorcami w ramach projektu pn. „Zduńska Wola aktywuje – promocja gospodarcza regionu”, na który Miasto Zduńska Wola pozyskało w 2016 roku środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Tym razem zostanie podjęty temat szkolnictwa w Zduńskiej Woli – zarówno w kontekście przygotowania ucznia do świadomego wyboru szkoły średniej, jak i w nawiązaniu do ofert szkół zawodowych w Zduńskiej Woli i okolicy.

 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy zgłaszają lub widzą potrzebę rozwiązania problemu braku wykwalifikowanych pracowników w regionie.

 

Porozmawiamy o możliwościach współpracy szkół z firmami na wszystkich etapach, pokażemy, że taka współpraca niesie obopólne korzyści, a także przybliżymy alternatywne sposoby na pozyskanie cennego pracownika.

 

 

Skip to content