MOCNI W BIZNESIE PO RAZ KOLEJNY – ZAPISY

LOGOOO

 

Ukoronowaniem pierwszego dnia XI Europejskiego Forum Gospodarczego jest wieczorna gala, w czasie której statuetkami Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2018” marszałek województwa Witold Stępień nagradza podmioty,  które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.

Obecność ich na Gali potwierdza, że podejmowane przez nich decyzje biznesowe, niejednokrotnie niezmiernie trudne, są jedynymi słusznymi, albowiem ogrom pracy włożony w rozwój przedsiębiorstwa czy gminy został zauważony i doceniony przez szersze gremium.

 

Organizatorami Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2018” jest Województwo Łódzkie – Departament ds. Przedsiębiorczości i Departament Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy – jednostka, która w obecnej perspektywie 2014-2020, zajmuje się przyznawaniem dotacji unijnych na rozwój gospodarczy w województwie łódzkim.

 

Tegoroczna Gala wręczenia nagród odbędzie się  15 października 2018 roku o godzinie 20:00 w Sali Balowej Vienna House Andel’s Łódź.

 

W tym roku nagrody przyznamy w sześciu kategoriach :

  • Nagroda Publiczności „Łódzkie odZYSKUJE – recyklingowy produkt roku”
  • Kategoria Start-up
  • Kategoria Dynamika eksportu
  • Kategoria „Unijny projekt z potencjałem”
  • Kategoria „Aktywny przedsiębiorca”
  • Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Łódzkiego

Serdecznie zachęcamy do udziału i zgłaszania się do KonkursU – TUTAJ

 

Skip to content