ZDUŃSKA WOLA ZAPRASZA NA MIĘDZYNARODOWE FORUM GOSPODARCZE

FORUM obrazek STRONA eng

 

Dwudniowe, duże wydarzenie gospodarcze „W drodze na nowe rynki” odbędzie się w Zduńskiej Woli 8 i 9 czerwca. Adresowane jest do przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych gospodarką. Program obejmuje prelekcje, wykłady, panele dyskusyjne i prezentacje. Sesja inauguracyjna odbędzie się z udziałem prof. Jacka Szlachty. Warsztaty z zakresu rozwoju osobistego w biznesie poprowadzi m.in. Piotr Tymochowicz.

 

Forum odbędzie się w zduńskowolskim Ratuszu. Towarzyszyć mu będzie część wystawienniczo-targowa, zorganizowana w ogromnym namiocie, który zostanie rozstawiony specjalnie w tym celu przed budynkiem. Udział w Forum jest bezpłatny. Informacje o rejestracji pod numerem telefonu: 698 180 216.

 

Międzynarodowe Forum Gospodarcze „W drodze na nowe rynki” Miasto Zduńska Wola organizuje w ramach projektu „Zduńska Wola aktywuje – promocja gospodarcza regionu”, współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

 

Nieprzypadkowa jest nazwa wydarzenia. Forum „W drodze na nowe rynki” będzie bowiem dotykać najważniejszych aktualnych tematów gospodarczych, związanych przede wszystkim z internacjonalizacją firm – modelami i narzędziami rozszerzania działalności gospodarczej przedsiębiorstw na zagraniczne rynki. Będzie platformą dyskusji, wymiany poglądów, doświadczeń pomiędzy praktykami biznesu, ekspertami oraz samorządowcami. W programie znalazły się sesje poświęcone prezentacjom dobrych praktyk – sprawdzonych sposobów wejścia na zagraniczne rynki oraz pokazanie specyfiki wybranych zagranicznych rynków.

 

Wydarzenie jest połączone z wizytą studyjną dziennikarzy poruszających tematykę gospodarczą,  współpracujących z redakcjami mediów o zasięgu międzynarodowym.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

 

Skip to content