MODEL BIZNESOWY OTWORZY NOWE RYNKI ZBYTU

szkolenie modele biznesowe 25 05 2017

 

Jeśli myślisz o dalekosiężnym rozwoju swojego biznesu i planujesz wejść ze swoją ofertą na zagraniczne rynki zbytu, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

 

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy ogłosiło konkurs na opracowanie modelu biznesowego i w związku z tym organizuje szkolenie, mające na celu wyposażenie potencjalnych zainteresowanych w pakiet niezbędnych informacji, jak przygotować poprawny wniosek o dofinansowanie. Spotkanie informacyjne poprowadzi Nasz Konsultant, który nie tylko wyjaśni regulamin konkursu i warunki, które trzeba spełnić, ale przede wszystkim odpowie na wszelkie Wasze zapytania.

 

Przypominamy, że czasu na przygotowanie całkowitej dokumentacji aplikacyjnej nie pozostało już zbyt wiele, bo nabór wniosków jest zaplanowany w terminie 1-9 czerwca 2017 roku. Tak więc tym mocniej zachęcamy Was do skorzystania z możliwości otrzymania dofinansowania na Waszą strategię rozwoju firmy w kontekście jej umiędzynarodowienia.

 

Właściciele mikro-, małych oraz średnich firm z naszego regionu – bierzcie losy Waszych firm w swoje ręce, mierzcie daleko i nie bójcie się przekraczać żadnych granic w znaczeniu dosłownym i nie tylko. Nie od dziś wiadomo od tych firm, które na taki ruch się zdecydowały, że rozszerzenie działalności poza rynek krajowy, to jedyna słuszna droga ku rozwojowi, dająca szeroki wachlarz możliwości.

 

Spotkanie odbędzie się

 

25 maja 2017 roku,
w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy,
ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi,
w godz. 10.00 – 12.00.

 

Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

 

Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

 

Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Czekamy na Wasze liczne zgłoszenia!

Skip to content