ADN Akademia Biznesu sp. z o. o. realizuje projekt „Profesjonalne kadry GOZ”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Celem projektu jest rozwój kompetencji dotyczących zielonej ekonomii w zakresie nisko i zero emisyjności oraz gospodarki o obiegu zamkniętym.

Cel ma zostać osiągnięty poprzez udział przedsiębiorców i ich pracowników w szkoleniach i doradztwie poszkoleniowym mającym za zadanie zaplanowanie lub zaprojektowanie nowego działania w przedsiębiorstwie uczestniczącym w projekcie, zgodnego z GOZ.

Projekt jest realizowany na terenie całej Polski. Realizacja projektu przewidziana jest do 31.12.2026 r. Obecnie trwa pierwsza runda naboru – do 30.06.2024 r.

Zarówno unijne, jak i polskie przepisy dążą do transformacji gospodarki w kierunku GOZ, jest to model gospodarki, który niebawem będzie jedynym właściwym. Należy więc dobrze przygotować się do wdrożenia jego założeń w każdym przedsiębiorstwie.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej https://profesjonalnekadrygoz.pl/

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNO-PROMOCYJNE ONLINE

W dniu 20.06.2024 r. na godz. 11:00 odbędzie się spotkanie, na którym otrzymają Państwo informacje na temat projektu „Profesjonalne kadry GOZ”:

  1. Jakie są jego cele – rozwój kompetencji przedsiębiorstw w zakresie Gospodarki o obiegu zamkniętym;
  2. Jakie są zasady rekrutacji do projektu;
  3. Z jakiego wsparcia można skorzystać w ramach projektu – ze szkoleń i doradztwa w zakresie wprowadzania GOZ w przedsiębiorstwie;
  4. Zasady finansowania wsparcia – udział w projekcie jest dla przedsiębiorcy bezpłatny.

Link do spotkania online: Spotkanie informacyjno-promocyjne projekt Profesjonalne kadry GOZ 20.06.2024 r.

Pobierz: Profesjonalne kadry GOZ_Zaproszenie spotkanie 20.06.2024

Skip to content