Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

łarr

 

Zapraszamy przedsiębiorców planujących wejście na rynki Europy Wschodniej i prowadzących działalność na tamtejszych rynkach do udziału w spotkaniu z delegacją Międzynarodowego Banku Współpracy Gospodarczej (IBEC) na czele z Prezesem Banku panem Denisem Iwanowem. Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości finansowe wspierania polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych. Wydarzenie adresowane jest do firm poszukujących nowych rynków i nowych partnerów biznesowych, dla przedsiębiorców współpracujących z rynkiem wschodnim, dla inwestorów. Partnerem spotkania jest Polsko-Rosyjska Izba Handlowo-Przemysłowa. Program spotkania przewiduje m. in.: 

• omówienie aktualnego stanu polsko-rosyjskiej współpracy gospodarczej, 
• prezentację banku - zalety współpracy z IBEC w zakresie finansowania handlu i inwestycji, 
• bezpośrednią rozmowę z przedstawicielami banku. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rozpoczynamy 27 lutego o godz. 13.00 w sali konferencyjnej budynku fabryki przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
IBEC powstał w 1963 roku i ma ponad 55-letnie doświadczenie. W tym okresie nawiązano stabilne kontakty z partnerami z krajów członkowskich Banku, co pozwala na elastyczną współpracę i zrozumienie potrzeb klientów. IBEC zajmuje wysokie pozycje w ocenach uznanych międzynarodowych instytucji ratingowych. Bank posiada specjalny status podatkowy, który umożliwia świadczenie usług na najlepszych warunkach dla klientów. Ograniczenia nałożone przez Unię Europejską na instytucje finansowe Federacji Rosyjskiej nie obejmują operacji prowadzonych przez IBEC.
 
 
 
GLOB

KALENDARZ WYDARZEŃ

loader

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń