Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

popoludnie z biznesem 12 03 2018

 

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim WŁ i Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego odwiedzi niemal wszystkie powiaty naszego regionu, gdzie zaprezentowane zostaną wszelkie możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.

 

Uczestnikom przekazana zostanie wiedza na temat zbliżających się targów i misji gospodarczych, działalności Centrum Innowacji Biznesowej, Biura Handlu Zagranicznego i SkyHub, zarządzanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 

Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego - Artura Partyki - dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców i mówcy motywacyjnego. Ponadto, uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami,  którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.

Spotkanie w Zduńskiej Woli odbędzie się 26 marca 2018 roku w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Szadkowskiej 6c.


Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji  środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniu „popołudnie z biznesem” jest bezpłatny. Swoje zgłoszenia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule proszę wpisać datę spotkania).
Akcja informacyjna realizowana będzie w okresie od 16 marca do 27 kwietnia br., a najbliższe spotkanie już 16 marca w Pabianicach.

Program spotkań:


14.30 - 15.00 Kawa powitalna/networking.
15.00 - 15.10 Powitanie gości - Marszałek Województwa Łódzkiego.
15.10 - 15.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.
15.30 - 16.00 Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej !!!” Artur Partyka.
16.00 - 16.40 Panel dyskusyjny.
16.40 - 17.30 networking + porady eksperckie.

 

Mapa spotkań w regionie

Harmonogram spotkań

 

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

loader

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń