Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Od stycznia br. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. realizuje program Startup Spark, którego celem jest łączenie potencjału młodych innowacyjnych firm, startupów, z zasobami i doświadczeniem dojrzałego biznesu.

 

 

 

ŁSSE współpracuje z siedmioma Partnerami, w tym Inwestorami ŁSSE, tj.: Procter & Gamble, Wielton, Albea Poland, Ericsson, Grupa Pietrucha, Polska Grupa Energetyczna oraz Radio Łódź.

Projekt Startup Spark został wyróżniony w rankingu fDi Global Free Zones of the Year 2017 publikowanym przez fDi Magazine (Grupa Financial Times).

 

Serdecznie zapraszamy na Spark Demo Day, który odbędzie się 9 listopada 2017r. w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. (ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, Łódź) w sali konferencyjnej na parterze w godzinach 12.00 – 15.00.

Zapisy do 3 listopada br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstępna agenda wydarzenia znajduje TUTAJ.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

loader

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń